Świadczymy usługi na najwyższym poziomie z zachowaniem norm i standardów europejskich.

MECHANIKA POJAZDOWA

Nasz wykwalifikowany serwis prowadzi naprawy bieżące i eksploatacyjne.

WULKANIZACJA

Wymienimy koła, opony oraz wyważymy je. Służymy również fachową pomocą i doradztwem.

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

Przy pomocy nowoczesnego sprzętu przeprowadzimy diagnostykę państwa pojazdu.

GEOMETRIA ZAWIESZEŃ

Oferujemy profesjonalną usługę ustawienia geometrii auta w sam raz do państwa potrzeb.

SERWIS KLIMATYZACJI

Nasz serwis oferuje m.in. przegląd klimatyzacji, kontrolę szczelności układu, oraz wymianę filtrów kabinowych

ZAPEWNIAMY KOMFORT JAZDY

Dlaczego warto wybrać nasz warsztat?

Nasz warsztat samochodowy w Białymstoku Dacar Serwis oferuje kompleksowe usługi naprawy samochodów, ale także ich badania i przeglądy. Jesteśmy firmą, dla której ważny jest komfort jazdy oraz bezpieczeństwo, dlatego każde auto trafiające do naszych specjalistów jest dokładnie sprawdzane i naprawiane. Ważne jest dla nas Państwa zaufanie, Dlatego wykonujemy precyzyjne wszystkie naprawy.
Staramy się, aby Dacar Serwis wychodził naprzeciw wszelkim Państwa wymaganiom, dlatego proponujemy najwyższą jakość wykonywanych usług. Do każdego problemu z samochodem podchodzimy indywidualnie, tak aby pojazd wrócił w Państwa ręce w jak najlepszym stanie, bez potrzeby ponownego odwiedzania warsztatu przez długi okres czasu.
Poniżej przedstawiamy Państwu dwa ważne aspekty, które zapewniamy w naszym warsztacie: wulkanizację oraz serwis klimatyzacji.

 

Czym jest wulkanizacja i dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Wulkanizacja to termin, który nie tylko odnajduje się, gdy potrzebna jest wymiana opon. Często podczas drogi można natrafić na różnego rodzaju przedmioty i kamienie, które mogą uszkodzić strukturę opony. Gdy usterka tym spowodowana nie jest poważna, możecie się Państwo zgłosić do specjalisty, który naprawi wyrządzoną szkodę, bez konieczności wymiany. Głównie wulkanizacja odbywa się metodą na zimno, która w szybki sposób pozwoli na naprawę mniejszych uszkodzeń oraz dalsze, użytkowanie opony.
Nasz warsztat samochodowy w Białymstoku oferuje także świetną usługę wyważania kół. Jest to proces rozkładania mas wokół osi obrotu kół, co w dużej mierze wpływa na komfort jazdy. Jeśli czują Państwo trudność w kierowaniu czy wolne tempo hamowania, warto skorzystać z usługi wulkanizacji w naszym warsztacie Dacar Serwis. Ważnym aspektem źle wyważonych kół jest także szybsze zużycie niektórych części, co w przyszłości będzie się wiązało z większymi kosztami naprawy.
Oczywiście w naszej ofercie jest możliwa także wymiana opon oraz fachowe doradztwo z nimi związane.
Jeśli interesuje Państwa usługa wulkanizacji, serdecznie zapraszamy do naszego warsztatu!

 

Klimatyzacja jak nowa!

Bardzo ważnym aspektem w utrzymywaniu samochodu w dobrym stanie jest korzystanie z usług serwisu klimatyzacji Dacar Serwis. Warto wykonać przegląd systemu klimatyzacji, ponieważ kryje się w niej wiele mikroorganizmów powodujących alergię oraz nieprzyjemny zapach. Wymiana filtra kabinowego pozwoli na usunięcie większości bakterii żyjących w takim układzie. Natomiast kontrola szczelności klimatyzacji pozwoli na wykrycie wszelkich nieprawidłowości zaistniałych w przewodach, które są bardzo delikatną częścią w strukturze samochodu, wymagającym częstego nadzoru.
Nieskazitelna woń płynąca z klimatyzacji zdecydowanie uatrakcyjni kierowanie pojazdem, dlatego odwiedzanie co jakiś czas naszego serwisu klimatyzacji w Białymstoku jest zalecane przez specjalistów zatrudnianych w Dacar Serwis.
Serdecznie zapraszamy do korzystania ze wszelkich usług proponowanych przez nasz warsztat oraz stację kontroli pojazdów!

© Copyright 2020 Graf-Media